Сезонні поради щодо догляду за газоном

Весна, літо, осінь чи зима: власники заміських господарств завжди мають чим зайнятися. Особливого догляду потребує газон. Підживлення, виявлення проблем, полив та косіння. Щоб догляд за газоном приносив задоволення, ми поділимось із вами головними секретами та лайфхаками, які варто знати та використовувати у будь-яку пору року.

Газон – це життєвий простір, що починається прямо біля вхідних дверей у ваш будинок. Мільйони травинок разом утворюють єдиний зелений організм, який позитивно впливає на навколишнє середовище. Він очищує повітря, виробляє кисень, регулює температуру, зміцнює ґрунт і зменшує рівень шуму. Газон – це куточок усамітнення для дорослих, галявина для ігор дітей та домівка для безлічі видів тварин. Газон, як ключовий елемент багатьох садів, у кожну пору року відкривається для нас по-новому. Запах першої свіжоскошеної трави, приємна прохолода під час прогулянки босоніж, красота осінньої паморозі – газон є справжнім природним феноменом.

Вегетація здорової зеленої галявини не припиняється протягом всього сезону. Щоб догляд за газоном приносив задоволення, ми поділимось із вами головними секретами та лайфхаками, які варто знати та використовувати у будь-яку пору року.

Крупним планом зелені травинки з кристалами льоду та снігу

Догляд за газоном взимку

З грудня по березень ваш газон перебуває у сплячці. Завдяки нашим порадам по догляду за газоном взимку, ваш газон продовжить здоровий ріст наступної весни.

Коли сіяти газон

Коли краще сіяти газонну траву?

Гарний доглянутий газон – найкраща прикраса для двору чи прибудинкової території. І якщо ви захочете облагородити таким чином свою земельну ділянку або облаштувати спортивний майданчик, вам напевно буде цікаво дізнатися, коли краще сіяти газонну траву: навесні чи восени?

Аерація газону

Щоб газон був густим, мав приємний смарагдово-зелений колір, недостатньо вибрати відповідний сорт трави, вчасно її посіяти, коректно вносити потрібні добрива та регулярно підстригати. Його якість критично залежить від того, чи отримує коріння кисень, вологу та поживні речовини у достатній кількості для формування міцної кореневої системи. Поліпшити живлення коренів допомагає аерація та скарифікація газону.

Газон